Polityka bezpieczeństwa

Informacje o przetwarzaniu danych

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych na stronie lo01.pl

  1. Administratorem Danych jest Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych ul. Lwowska 11, 20-128 Lublin
  2. Wyznaczony został inspektor ochrony danych, z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych: Witold Przeszlakowski. Kontakt: email: zsow@iod.lublin.eu, tel: 81 466 1770 lub pisemnie na adres Administratora danych.
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w działaniach związanych z działalnością statutową.
  4. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  5. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do  cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  6. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  7. Dane nie trafią poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię).
  8. ZSOW informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Dyrektor Zespołu Szkół Odzieżowo-Włókienniczych
im. Władysława Stanisława Reymonta w Lublinie

Halina Rybczyńska