Samorząd Uczniowski

SAMORZĄD UCZNIOWSKI
Zespołu Szkół Odzieżowo –Włókienniczych Wł. St. Reymonta w Lublinie

Samorząd Uczniowski tworzą uczniowie i to oni mogą wpływać na to, co się dzieje w szkole. Dlatego aby samorząd sprawnie funkcjonował na początku każdego roku szkolnego wybieramy jego przedstawicieli, którzy będą reprezentować swoich kolegów, a także współpracować z nauczycielami, rodzicami i władzami oświatowymi.

Na czele Samorządu Uczniowskiego stoi Przewodniczący, który kieruje pracą samorządu i reprezentuje go na zewnątrz. W pracach Samorządu Uczniowskiego wspierają go zastępca i sekretarz.

OPIEKUNOWIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:

Anna Dzierba
Grażyna Augustyniak


SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Przewodniczący:
         Anita Wojciechowska – kl.3at
Zastępca:
          Agnieszka Cyfra  – kl.3ft

oraz:

Marta Kawaler – kl.4ct
Karolina Rycerz – kl.3at
Norbert Domaniewicz – kl.2gt

 

 

NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA  W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 z udziałem Samorządu Uczniowskiego


SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Przewodniczący:

Marcin Greguła  kl.2 bt

Zastępca:

Aleksandra Grzesińska   kl.2 bt

oraz:

Agnieszka Cyfra   kl.2 ft
Katarzyna Bondos  kl.4bt

 

 

NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA  W ROKU SZKOLNYM 2019/2020
z udziałem Samorządu Uczniowskiego


SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Przewodniczący:

Katarzyna Bondos kl. 3 bt

Zastępca:

Marta Kawaler   kl. 2 ct

oraz:

Karolina Bielak kl. 4 ft
Kacper Goluch  kl. 3bt

 

 

NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA  W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
z udziałem Samorządu Uczniowskiego


SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Przewodniczący:

Artur Sztal  kl. 4 rt

Zastępca:

Kacper Goluch   kl. 2 bt

oraz:

Katarzyna Bondos kl. 2 bt
Ada Spasiewicz  kl.2bt
Zuzanna Hereć   kl.4ct
Angelika Duda  kl.4ct
Justyna Zhang  kl.4ct

Poczet sztandarowy

Artur Sztal
Kacper Goluch
Karolina Bielak
Natalia Węgrzyn
Dominika Targońska
Wiktoria Zagórska
Kornelia Mieczkowska
Agnieszka Drózd
Agata Młynarska
Klaudia Kicia
Klaudia Okoń
Julia Majewska
Wiktoria Bolibok


SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Przewodniczący:

Angelika Duda kl. 3 rt

Zastępca:

Michał Grzesiak kl. 4 rt

oraz:

Artur Sztal kl. 3rt
Magdalena Korębska kl.1at
Karolina Bielak kl.2ft

Poczet sztandarowy

Michał Grzesiak
Artur Sztal
Radosław Łaziuk
Dominik Mazurek
Eliza Derecka
Sylwia Łyczak
Dominika Targońska
Julia Łuczkiewicz

NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA  W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
z udziałem Samorządu Uczniowskiego

  •  09.2016 – Ślubowanie klas pierwszych
  •  09.2016 – Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Lublin
  •  10.2016 – Udział w szkoleniu dla pocztów sztandarowych
  •  11.2016- Udział w obchodach rocznicy Odzyskania Niepodległości
  •  06.2016 – Mikołajki
  •  Listopad/grudzień 2016 – Udział w akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”
  •  01.2017 Rocznica wybuchu Powstania Styczniowego
  •  03.2017 – Zjazd Zbyszków
  •  04.2017 – Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych
  • 05.2017 – Rocznica uchwalenia Konstytucji 3Maja