„Orlik” ZSOW

„Orlik” ZSOW to kompleks sportowo – rekreacyjny wybudowany w ramach programu „Moje Boisko – Orlik 2012” w skład, którego wchodzą: boisko piłkarskie, wielofunkcyjne boisko tartanowe (piłka ręczna, koszykówka x 2, siatkówka x 2, „kort tenisowy”, rzutnia do pchnięcia kulą, krótka bieżnia sprinterska, zeskok do skoku w dal) oraz budynek z szatniami i węzłem sanitarnym.

Z obiektu korzystają uczniowie w ramach zajęć dydaktycznych, okoliczni mieszkańcy a także zorganizowane grupy dzieci/młodzieży i dorosłych, zgodnie z harmonogramem oraz regulaminem obiektu. Orlik to miejsce czynnego wypoczynku, gdzie odbywają się imprezy sportowe, okolicznościowe wydarzenia, turnieje oraz rozgrywki w wielu dyscyplinach.