Konsultacje

Konsultacje nauczycieli dla ucznia i rodzica
rok szkolny 2019/2020 (II sem)

Lp.

Nazwisko i imię

Konsultacje dla ucznia

Konsultacje dla rodzica

Dzień tygodnia

Godzina

Dzień tygodnia

Godzina

1.

 Rybczyńska Halina

Środa

10.00-11.00

poniedziałek

13.30-15.00

2. 

 Stadnik Ewa

 

 

 

 

3.

 Kwiecińska Zofia

Wtorek

12.00-13.00

środa

12.00-13.00

4.

 Adamski Mariusz

Piątek

9.40-10.25

wtorek

12.15-13.00

5.

Asyngier-Kozieł Anna

piątek

10.30-11.00

piątek

10.30-11.00

6.

Augustyniak  Grażyna

Środa

11.25-12.10

wtorek

13.05-13.50

7.

 Bąk Urszula

Wtorek

8.50-9.35

czwartek

15.35-16.20

8.

 Brodzik Marcin

Poniedziałek

14.45-15.25

czwartek

9.40-10.25

9.

Ciężka Krystyna

poniedziałek

15.00-15.45

poniedziałek

15.45-16.30

I i III w m-cu

10.

Czubacki Jerzy

piątek

10.30-11.15

piątek

14.50

11.

 Drążyk Waldemar

środa

16.25-16.40

czwartek

16.25-16.40

12.

 Dzierba Anna

Poniedziałek

9.40-10.35

wtorek

11.20-12.05

13.

 Dudzisz Elżbieta

Czwartek

10.30-11.15

wtorek

14.45-15.30

14.

 Fedorowicz Grażyna

Poniedziałek

8.50-9.35

piątek

9.40-10.25

15.

Filipiak Piotr

Środa

9.40-10.25

czwartek

8.00-8.45

16.

 Fiut Barbara

Piątek

8.00-8.45

środa

12.15-13.00

17.

 Ks. Goraj Janusz

 

 

 

 

18.

 Gryta Danuta

Wtorek

13.05-13.50

czwartek

14.45-15.30

19.

 Janczarek Anna

Czwartek

14.50-15.35

poniedziałek

14.50-15.35

20.

 Jasińska Barbara

Środa

14.45-15.30

poniedziałek

10.30-11.15

21.

 Joński Tomasz

wtorek

9.40-10.00

Piątek

9.40-10.00

22.

Józefacka-Kuta Dorota

Poniedziałek

10.30-10.45

wtorek

9.40-10.00

23.

 Kacka Ewa

Czwartek

14.50-15.35

środa

15.40-16.25

24.

 Kasperczuk  Beata

Środa

10.30-11.15

czwartek

9.40-10.20

25.

 Kasprzak Marzena

Codziennie – pedagog szkolny – 9.00- 13.00

26.

 Kawka Renata

poniedziałek

9.40-10.25

czwartek

11.25-12.10

27.

 Kowalewska Anna

Środa

9.40-10.25

czwartek

10.30-11.15

28.

 Kruk Maria

Poniedziałek

11.25-11.50

Piątek

10.30-11.15

29.

 Kukawska Anna

Środa

14.00-14.45

czwartek

12.15-13.00

30.

 Kuraś Joanna

Środa

14.45-15.30

wtorek

9.40-10.25

31.

 Łoś Agata

poniedziałek

14.00-14.45

wtorek

11.25-12.00

32.

 Maciejowska Renata

Czwartek

12.10-13.00

poniedziałek

12.10-13.00

33.

 Marciniak Jadwiga

Wtorek

13.05-13.50

czwartek

10.30-11.15

34.

 Maruszak Marian

Wtorek

14.50-15.50

czwartek

14.00-15.00

35.

 Maruszczak Monika

Wtorek

15.00-16.00

czwartek

15.00-16.00

36.

 Marzewska Agnieszka

Wtorek

9.00-9.45

czwartek

9.00-9.45

37.

Mężyńska Magdalena

Środa

11.45-12.45

piątek

15.00-16.00

38.

 Mieszkowska Elżbieta

Środa

12.20-13.00

piątek

12.20-13.00

39.

 Misztal Andrzej

Poniedziałek

11.25-12.10

środa

11.25-12.10

40.

Nowicka Natalia

Poniedziałek

14.45-15.30

poniedziałek

15.30-16.15

41.

 Patroń Michał

Wtorek

10.30-11.00

czwartek

11.25-12.00

42. 

 Pelc Małgorzata

Piątek

11.00-12.00

piątek

11.00-12.00

43.

 Pęgal Ewa

Czwartek

12.15-13.00

poniedziałek

11.25-12.10

44.

 Pomorska Elżbieta

Czwartek

10.30-11.15

poniedziałek

16.25-17.00

45.

 Sawecka Jadwiga

Wtorek

8.00-8.45

czwartek

8.00-8.45

46.

 Soborska Alicja

Poniedziałek

14.00-14.45

czwartek

10.30-11.15

47.

 Sokołowska  Iwona

Wtorek

9.00-9.45

czwartek

9.00-9.40

48.

 Stopyra Monika

wtorek

14.45-15.30

środa

10.30-11.15

49.

 Szczepańska Agnieszka

Wtorek

10.30-11.15

czwartek

11.25-12.10

50.

Szumlak Jadwiga

Środa

11.25-12.15

wtorek

14.00-14.45

51.

Wagner Izabela

czwartek

16.30-17.00

czwartek

16.30-17.00

52.

 Wojnar Marlena

Poniedziałek

12.15-13.00

piątek

10.30-11.15

53.

 Wójtowicz Ewa

poniedziałek

12.15-13.00

wtorek

10.30-11.15

54. 

 Żurawski Bartłomiej

Poniedziałek

9.40-10.00

  czwartek

11.25-12.00