Kadra pedagogiczna

Halina Rybczyńska    Dyrektor                                           

Ewa Stadnik               Wicedyrektor                                  

Zofia Kwiecińska       Kierownik warsztatów szkolnych

Żurawski Bartłomiej

Przedmioty zawodowe fotograficzne

Adamsk  Mariusz

Historia, Historia i społeczeństwo

Asyngier-Kozieł Anna

Przedmioty zawodowe fotograficzne

Augustyniak Grażyna

Wychowawca klasy 4 ct, Wiedza o  społeczeństwie, Przedmioty zawodowe odzieżowe

Bąk Urszula

Wychowawca klasy 3 at, Wiedza o kulturze, Wiedza o społeczeństwie

Bożek Anna

Fizyka

Brodzik Marcin

Wychowawca klasy  2 mt, Język rosyjski

Drążyk Waldemar

Przedmioty zawodowe fotograficzne

Duda Dominika

język polski

Dzierba Anna

Przedmioty zawodowe fryzjerskie, Przedmioty zawodowe odzieżowe

Dudzisz Elżbieta

Wychowawca klasy 2 at, Język angielski

Fedorowicz Grażyna

Bezpieczeństwo i higiena pracy, Przedmioty zawodowe odzieżowe

Filipiak Piotr

Wychowawca klasy 3 gt, Wychowanie fizyczne

Gryta Danuta

Edukacja dla bezpieczeństwa, Przedmioty zawodowe odzieżowe

Janczyk Wojciech

Wychowanie fizyczne

Janczarek Anna         

Przedmioty zawodowe odzieżowe, Przedmioty zawodowe fryzjerskie

Jarosz Kamila

geografia

Jasińska Barbara

Wychowawca klasy 3 hb, Chemia, Przedmioty zawodowe odzieżowe

Joński Tomasz

Przedmioty zawodowe fotograficzne

Józefacka-Kuta Dorota

Plastyka

Juraszewska Magdalena

Język angielski

Kacka Ewa

Wychowawca klasy 3 mt, Przedmioty zawodowe odzieżowe

Kasperczuk  Beata

Język polski

Kasprzak Marzena

Wychowawca klasy 4 ft, Pedagog szkolny

Kawka Renata

Informatyka, Przedmioty zawodowe ekonomiczne

Kloc Beata

Język niemiecki

Kowalewska Anna

Wychowawca klasy 3 dt, Przedmioty zawodowe fryzjerskie

Kuraś Joanna

Wychowawca klasy 1 st, Przedmioty zawodowe odzieżowe, Przedmioty zawodowe ekonomiczna

Łoś Agata

Wychowawca klasy 2 hb Przedmioty zawodowe fryzjerskie

Maj Rafał

Historia

Maruszak Marian       

Wychowawca klasy 3 et, Przedmioty zawodowe fotograficzne

Maruszczak Monika

Biblioteka, Informatyka, Przedmioty zawodowe fotograficzne

Marzewska Agnieszka

Wychowawca klasy 1 ft, Przedmioty zawodowe fryzjerskie

Mieszkowska Elżbieta

Przedmioty zawodowe odzieżowe, Przedmioty zawodowe fotograficzne

Milanowska Aleksandra

Biologia

Misztal Andrzej

Przedmioty zawodowe fotograficzne

Nowicka Natalia

Przedmioty zawodowe fotograficzne

Obroślak Monika

Wychowawca klasy 1 hb, wychowanie fizyczne

Patroń Michał

Przedmioty zawodowe fotograficzne

Pawełczak Agnieszka

Przedmioty zawodowe fryzjerskie

Pelc Małgorzata

Biblioteka

Pęgal Ewa

Wychowawca klasy 3 ct, Wychowanie fizyczne

ks. Płonka Mirosław

Religia

Pomorska Elżbieta

Wychowawca klasy 2 bt, Język angielski

Sawecka Jadwiga

Wychowawca klasy 4 at, Matematyka

Siedlanowska Agnieszka

Język niemiecki

Soborska Alicja

Wychowawca klasy 4 bt, Matematyka

Sokołowska Iwona

Wychowawca klasy 2 ft, Przedmioty zawodowe fryzjerskie

Stopyra Monika

Wychowawca klasy 3 ft, Biologia

Szczepańska Agnieszka

Wychowawca klasy 1 mt, Język angielski

Szumlak Jadwiga

Język polski

Targońska Marzena

Język rosyjski

Wojnar Marlena

Wychowawca klasy 4 bt, Język polski

Wójtowicz Ewa

Wychowawca klasy 1 at, Geografia

Zabielska Anna

Przedmioty zawodowe fryzjerskie

Zyga Jakub

Przedmioty zawodowe fotograficzne