Absolwenci

Adam Świszcz urodzony 30 października 1990 roku w Lublinie.

Stylista fryzur, kreator wizerunku, na co dzień prowadzi własne atelier. Człowiek nad wyraz uzdolniony, któremu dzięki własnej determinacji i ogromnemu zaangażowaniu, mimo tak młodego wieku udało się zajść bardzo daleko. Jego talent został wielokrotnie doceniony o czym świadczą dyplomy z konkursów wojewódzkich jak i ogólnopolskich.

W roku 2010 uczestniczył w projekcie „EuroPraktyki” realizowanym w ramach programu Leonardo da Vinci będącego częścią większego programu „Uczenie się przez całe życie”. W ramach tego odbył trzytygodniowe szkolenie w salonie fryzjerskim „Chameleon” w Wielkiej Brytanii. Praca z najlepszymi stylistami zaowocowała zdobyciem nowych umiejętności i udoskonaleniem warsztatu wykorzystywanych obecnie w pracy.

Wychodząc z założenia, że stały rozwój zawodowy to między innymi podstawa sukcesu, stale poszerza swoją wiedzę i szlifuje technikę. Regularnie śledzi światowe trendy rozwijając swoją kreatywność i pasję do fryzjerstwa. Praca na co dzień to wyzwanie, aby wciąż iść do przodu dając z siebie wszystko i tworzyć, bo każda fryzura jest dla niego jak dzieło sztuki.

Najlepszym wyznacznikiem oraz potwierdzeniem niezwykłego talentu i precyzji są stale powracający i zadowoleni klienci.