„JUŻ WOLNA”w modzie

11 listopada przypada 
103  rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. 

Współcześnie, obchody Święta Niepodległości z udziałem najwyższych władz państwowych odbywają się na placu marsz. Józefa Piłsudskiego w Warszawie, przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Inne formy obchodów to: Bieg Niepodległości organizowany od 1989 w Warszawie, Koncert Niepodległości organizowany od 2009 roku w Muzeum Powstania Warszawskiego, wykłady i inscenizacje historyczne, koncerty patriotyczne czy parady ulicami miast.

Uczniowie naszej szkoły uczcili to święto w oryginalny sposób projektując stroje nawiązujące do tego święta.

PROPOZYCJE MŁODYCH PROJEKTANTÓW – MODA INSPIROWANA ŚWIĘTEM ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI.

Projekty przygotowali uczniowie z klasy 3ct, 3mt i 2mt

Grażyna Augustyniak