Dzień Matki

26 maja Dzień Matki w ZSOW

23 maja o godzinie 11.00 odbyła się szkolna uroczystość z okazji DNIA MATKI. Matka – to najpiękniejsze słowo świata. Słowo to kojarzy nam się z ciepłem dzieciństwa, z jego beztroską i poczuciem bezpieczeństwa. Już po raz 4 w naszej szkole uczniowie przygotowali galę w ramach podziękowania mamom za dar miłości i życia.
Zaproszone mamy poznały umiejętności zawodowe swoich dzieci, skorzystały z zabiegów fryzjerskich wykonanych przez córki uczące się zawodu technik usług fryzjerskich. Następnie uczniowie zdobywający zawód fototechnik wykonali mamom eleganckie zdjęcie portretowe. Nie zabrakło programu artystycznego i kawiarenki. Skecze kabaretowe przygotowały uczennice klasy 2ft – było śmiesznie…
Na zakończenie nie mogło zabraknąć słodkiego elementu. W tym roku był to tort o smaku kremówki.
Uczeń klasy 1rt umilił imprezę grą znanych przebojów na organach.
Mamy poznały ofertę edukacyjną szkoły, nasze sukcesy większe i mniejsze… Laureaci konkursu z języka angielskiego dla klas 2 otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody ufundowane przez Radę Rodziców ZSOW.
Mamy były bardzo zadowolone, przepięknie uczesane. Każda otrzymała prezent w postaci zdjęcia portretowego z córką.
Dla takich chwil warto żyć….
Uroczystość została przygotowana przez uczniów klas 2ft i 1rt pod kierunkiem Agnieszki Szczepańskiej. Dekoracje wykonały Elżbieta Mieszkowska i Grażyna Fedorowicz. Kawiarenką opiekowała się Elżbieta Dudzisz.
Nad usługami fryzjerskimi czuwały Anna Kukawska i Aneta Mucha, a nad fotograficznymi Andrzej Misztal.

Agnieszka Szczepańska