Dni otwarterelacja

W dniu 27 marca 2015r. już po raz kolejny zorganizowane zostały Dni Otwarte w naszej szkole. Od godz. 10:00 do 15.00 placówka była otwarta dla tegorocznych absolwentów gimnazjów.

Nauczyciele i uczniowie zaprezentowali ofertę edukacyjną na nowy rok szkolny 2015/2016. Przygotowano dla gimnazjalistów wiele atrakcji, które dostarczyły informacji o szkole i kierunkach kształcenia. Mogli oni zwiedzić szkołę, porozmawiać ze starszymi kolegami i koleżankami, dyrekcją i kadrą nauczycielską. Przeglądając kronikę szkolną zapoznali się z wcześniejszymi wydarzeniami z życia szkoły.

W poszczególnych pracowniach: fryzjerskich, odzieżowych, fotograficznych i kosmetycznych,  młodzież mogła uczestniczyć w warsztatach tematycznych przygotowanych dla każdego kierunku kształcenia.

Ponadto zorganizowane zostały dla gimnazjalistów pokazy z pierwszej pomocy.

Mamy wspaniałą młodzież, na którą zawsze możemy liczyć. Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom, którzy tego dnia reprezentowali naszą placówkę i z życzliwością witali gimnazjalistów w progach swojej szkoły.

Relację fotograficzną wykonały uczennice klasy 1ct – Ada Chodor, Jola Korona i Ilona Krasoń. Galeria